Lumír Šindelář

(1925-2010)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:50

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)