Lumír Šindelář

(1925-2010)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2018 20:10

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)