Lumír Šindelář

(1925-2010)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Svatá rodina

    Položka č.: 218840

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2018 23:46

    litografie, 1989, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)