Lumír Šindelář

(1925-2010)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    2x profil básníka

    Položka č.: 238792

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:03

    tuš, běloba, papír; kolorovaná litografie, 1978, 13,5 x 10,5; 8,5 x 7,5 cm, sign. DU LŠindelář, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:44

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)