Lumír Šindelář

(1925-2010)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Žena (Ex libris ing. Jiří Oliva)

    Položka č.: 222182

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 23:58

    kolorovaná litografie, 5,5 x 5,8 cm, sign. DU Šindelář, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Svatá rodina

    Položka č.: 218840

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2018 19:31

    litografie, 1989, 19,5 x 28,5 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    Položka č.: 217684

    Plánované ukončení: 21. 08. 2018 20:17

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Klečící dívka

    Položka č.: 217677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2018 20:19

    litografie, 1989, 28 x 21 cm, sign. PD Šindelář, č. 16/75, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)