Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 238449

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:48

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na WC muži

    Položka č.: 238450

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:49

    litografie , 1978, 43 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 16/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Chovatel křečka

    Položka č.: 238451

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:50

    litografie, 1982, 46 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 3/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Michael Rittstein

    Kancelář

    Položka č.: 238452

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 16:51

    litografie, 2002, 28 x 39,5 cm, sign. PD M. Rittstein 02, č. 11/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Rozhovor na schodech

    Položka č.: 238556

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:35

    sítotisk, 1980, 16,8 x 21,2 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 30/32, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Michael Rittstein

    Štěkači

    Položka č.: 238593

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:12

    sítotisk, 1980, 17 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 80, č. 26/35, soupis Hédervári č. 126, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Modré sukýnky

    Položka č.: 238594

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:13

    litografie, 1997, 24 x 19,5 cm, sign. PD M. Rittstein 97, č. 21/60, soupis Hédervári č. 126, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 238595

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:14

    sítotisk, 1987, 29,5 x 21,2 cm, sign. PD M. Rittstein 87, č. 11/50, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Michael Rittstein

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2019 14:22

    litografie, 29 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)