Radomil Uhlíř

  • Radomil Uhlíř

    Šém

    Položka č.: 241687

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 17:57

    olej, lepenka, 1997, 40 x 49,3 cm, sign. PD Rado 97, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)