Milan Entler

  • Milan Entler

    Loreta

    Položka č.: 244442

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:44

    litografie, 30,5 x 26 cm, sign. PD Milan Entler, 71/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Entler

    Portrét malířky

    Položka č.: 244441

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:45

    litografie, 14 x 26,7 cm, sign. PD Milan Entler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)