Vilma Kotrbová - Vrbová

(1905-1993)

  • Vilma Kotrbová - Vrbová

    (1905-1993)

    Sedící chlapec

    Položka č.: 212585

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2019 13:35

    litografie, 1989, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)