Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Kapky

    Položka č.: 233057

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 19:02

    suchá jehla, 1990, 65 x 50 cm, sign. PD Kamila Ženatá 90, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 239561

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 239670

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 11:03

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 13/50, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)