• Kindl

    Chalupy na stráni

    Položka č.: 243356

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:46

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Kindl, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)