Vasil Stanko

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 242273

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:19

    digitální tisk, 2001, 58 x 50 cm, sign. PD Stanko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Stereofotografie

    Položka č.: 242274

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:20

    digitální tisk, 2007, 49 x 60,5 cm, sign. PD Vasil Stanko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vasil Stanko

    Intímny život

    Položka č.: 242275

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 20:21

    bromostříbrná fotografie, 37,7 x 28,9 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, cyklus Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)