František Salamánek

(1908-?)

  • František Salamánek

    (1908-?)

    Snopy

    Položka č.: 227947

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:21

    olej, karton, 25,5 x 35 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)