Josef Bino

(1881-?)

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Ve větru

    Položka č.: 241582

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 16:12

    olej, plátno, 31 x 39 cm, sign. PD J. Bino, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)