Emil Menčl

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 239409

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:59

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)