Egon Hostovský

(1908-1973)

  • Egon Hostovský

    (1908-1973)

    Případ profesora Körnera

    Položka č.: 235749

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 08. 2019 19:08

    kniha s podpisem, 1933, 19 x 13 cm, sign. na předtitulu Egon Hostovský 2./X. 37,  Praha, Melantrich, 1933, vazba původní, celoplátěná, 185 stran, obálka chybí, III.vydání, dedikace autora, stav výborný, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)