Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:40

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:42

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:44

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:46

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Grilovaná kuřátka budou za chvilku.. Kuchař už sedí na vejcích

    Položka č.: 235330

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:26

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 16 cm, sig. PS Benetka, zezadu autorská razítka, na levém okraji papíru nepatrná šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Aha, už si na vás vzpomínám, vy jste pan Novák

    Položka č.: 235331

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:28

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 17 cm, sign. LH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)