Karel Benetka

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:32

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:34

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Peníze nechci ani vidět, jediné co má dnes cenu je to, co se dá sežrat nebo vychlastat

    Položka č.: 234919

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:52

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sig. PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Původně mi svatý Petr nabízel křídla z divoké husy

    Položka č.: 234918

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:54

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PS Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vrátili mi z banky peníze za ty mé korunové dluhopisy

    Položka č.: 234917

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:56

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, zezadu autorská razítka, papír vlevo nahoře lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    On pivo nepije. Dejte mu koňak

    Položka č.: 234916

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:58

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign PD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Vidíš, jak ti prospěl ten osmidenní zájezd na velikonoční ostrovy!

    Položka č.: 234915

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:00

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to tak, Škrholo. Loutky se vodí shora, maňásci zdola a politici ze strany

    Položka č.: 234921

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:28

    tuš, papír, 22,5 x 15 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Všichni jste stejní. Můj první manžel zase strkal hlavu do písku.

    Položka č.: 234920

    Plánované ukončení: 25. 07. 2019 23:30

    tuš, akvarel, papír, 22,5 x 15 cm, sign. SD Benetka, zezadu autorská razítka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Barevná studie

    Položka č.: 236529

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:43

    akvarel, papír, 1989, 16,5 x 23,5 cm, sign. LD Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Benetka

    Na konci města

    Položka č.: 236530

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:44

    akvarel, papír, 1991, 16,5 x 26,5 cm, sign. LD Benetka 91, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Tajemtsví

    Položka č.: 236531

    Plánované ukončení: 04. 09. 2019 16:45

    akvarel, papír, 1988, 23,5 x 17 cm, sign. PD Benetka, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská