František Charvát

(1885-1947)

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:03

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)