Miroslav J. Černý

(1935-2007)

  • Miroslav J. Černý

    (1935-2007)

    Rozkvetlý strom

    Položka č.: 234987

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:13

    litografie, 34,5 x 41 cm, sign. PD M. J. Černý, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)