Caspar Pluth

(1766-1822)

  • Caspar Pluth

    (1766-1822)

    Teplice w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 235798

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 08. 2019 18:17

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 18 cm, značeno LD v desce Keil del. a PD C. Pluth sc., na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)