Miro Požár

  • Miro Požár

    Žena s pérem

    Položka č.: 220712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:12

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD MP 2017

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)