Natalie Roučková

  • Natalie Roučková

    Kůň

    Položka č.: 226710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 18:39

    litografie, 18,5 x 28 cm, sign. PD Nati, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)