Quido Roman Kocián

(1908-1981)

  • Quido Roman Kocián

    (1908-1981)

    Jan Žižka z Trocnova

    Položka č.: 227365

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:19

    kolorovaná litografie, 1945, 25,5 x 18 cm, sign. PD Quido Roman Kocián, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)