Petr Faltus

  • Petr Faltus

    Láska prochází žaludkem

    Položka č.: 236099

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:10

    litografie, 64 x 48 cm, PD, 1/60

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 20:46

    litografie, 1993, 19 x 13 cm, sign. PD Petr Faltus 1993, a. t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)