Ctirad Stehlík

(1938-2004)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Hrozny

    Položka č.: 236686

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:10

    litografie, 35,5 x 28,5 cm, sign. DU Ctirad Stehlík , č. 122/140

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)