Mikoláč Axmann

  • Mikoláč Axmann

    Réva

    Položka č.: 229131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:46

    litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)