Arthur Graff

(1906-1971)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229135

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:33

    olej, plátno, 47 x 56 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229136

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:34

    olej, překližka, 39 x 47 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Bohové

    Položka č.: 229137

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:35

    olej, karton, 38 x 52 cm, rám, roztržený dolní pravý roh, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Únos Sabínek

    Položka č.: 229138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:36

    olej, karton, 33 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229139

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:37

    olej, plátno, karton, 14,5 x 20,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229140

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:38

    olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229141

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:39

    olej, karton, 17,5 x 29,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Žena v šátku

    Položka č.: 229142

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:40

    olej, překližka, 17 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229143

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:41

    olej, papír, 7,7 x 11,8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Dvanáct znamení

    Položka č.: 229146

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:43

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Vitrážové okno

    Položka č.: 229147

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:44

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Kruhy

    Položka č.: 229148

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:45

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229149

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:46

    olej, kombinovaná technika, papír, 13,8 x 10 cm, sign. PD Graff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Položka č.: 229150

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:47

    akvarel, papír, 15,7 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Pieta

    Položka č.: 229151

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:48

    běloba, tuš, karton, 17 x 23 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:49

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:50

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krávy na pastvě

    Položka č.: 229154

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:51

    tuš, papír, 1966, 37,7 x 47,2 cm, sign. PD Graff 66, poškozený papír, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229155

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:52

    tuš, tužka, pastelky, papír, 1969, 33,5 x 39 cm, sign. PD Graff 69, Antikvariát Ostrovní

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Château de Kintzheim

    Položka č.: 229156

    Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:53

    tuš, akvarel, pastelky, papír, 1967, 33 x 42,5 cm, sign. PD Graff 67, Antikvariát Ostrovní