Jan Bulíř

(1904-1986)

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Žlutá kytice

    Položka č.: 233124

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 10:26

    olej, plátno, 55 x 41 cm, sign. PD JBulíř, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)