Josef Bureš

(1889)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Jarní tání na potoce

    Položka č.: 243354

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:42

    olej, plátno, 1942, 57 x 79 cm, sign. PD J. Bureš 19425, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Bureš

    (1889)

    Před bouřkou

    Položka č.: 243355

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:44

    olej, plátno, 33 x 49 cm, sign. PD J. Bureš, rám, neodborně restaurováno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)