Linhart Rudolf

  • Linhart Rudolf

    Rozkvetlá louka

    Položka č.: 243353

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:40

    olej, papír, 1940, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart, rám, vzadu ve výřezu R. Linhart 1940, rozklížený rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)