Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    Položka č.: 281814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)