Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Okraj města

    Položka č.: 183657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:12

    litografie, 28,6 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)