Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2019 14:05

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2019 15:09

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Procházka městem

    Položka č.: 193536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:17

    litografie, 44 x 33,3 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)