Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Mosty přes Čertovku

    Položka č.: 221023

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:11

    litografie, 36 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 71/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:43

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)