Antonín Homolka

(1909-1964)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    U břehu

    Položka č.: 226270

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Mostecká věž (PF 1960)

    Položka č.: 242701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:04

    suchá jehla, 1959, 7 x 11,2 cm, sign. PD A. Homolka, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)