Antonín Homolka

(1909-1964)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení u jezu

    Položka č.: 221505

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2019 18:12

    olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)