Antonín Homolka

(1909-1964)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Pátého května v poledne

    Položka č.: 214086

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:20

    lept, 1945, 33 x 19,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, při okraji přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 214096

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 12. 2019 10:27

    litografie, 26,2 x 39 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)