Zavřel

  • Zavřel

    Vysoké Tatry cestou k Popradskému Plesu

    Položka č.: 242997

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:32

    olej, karton, 48,5 x 64 cm, sign. PD Zavřel, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)