Adamír Macháček

  • Adamír Macháček

    Práce

    Položka č.: 243715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:12

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    Položka č.: 243716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:14

    litografie, 27,3 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Čest

    Položka č.: 243018

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:04

    litografie, 28 x 22 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, papír nepatrně zažloutlý, nahoře u okraje zažloutlý pruh (mimo tisk); papír místy nepatrně pokrčen /mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)