Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 237282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:04

    monotyp, 62 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, na zadní straně razítko čfvu, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    Položka č.: 237281

    Plánované ukončení: 12. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    Položka č.: 237284

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:05

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Situace

    Položka č.: 237283

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:06

    monotyp, 62 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 237279

    Plánované ukončení: 13. 08. 2019 18:07

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)