Vladimír Cidlinský

  • Vladimír Cidlinský

    Kamenný most v Písku

    Položka č.: 223807

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:51

    litografie, 18,5 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 46/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled na kamenný most v Písku

    Položka č.: 223808

    Plánované ukončení: 25. 09. 2019 15:52

    litografie, 20,3 x 26,2 cm, sign. PD V. Cidlinský, č. 198/200, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)