Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:48

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Svážení kmenů v Lužických horách

    Položka č.: 239742

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:12

    rytina na plexiskle, 1959, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Jan Rabrusek 1959, č. 153/200, lehce zažloutlý papír, papír na rozích pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Vánoční prskavky

    Položka č.: 239743

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:14

    dřevoryt, 39,5 x 30 cm, sign. PD Jan Rabrusek, a. t. , papír na okrajích jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Piccolou na Côte D´Azur

    Položka č.: 242435

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:02

    litografie, 1930, 21,3 x 14,2 cm, původní barevná litografie - příloha grafického sborníku "Hollarů Svazek II., ročník VI., u horního okraje (mimo tisk) papír lehce otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Holla…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:11

    lept, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Rambousek Jan, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)