• Hampl

    U malířů

    Položka č.: 241034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 20:20

    litografie, 1971, 20,5 x 14 cm, sign. PD Hampl 71, a.t. 7/16, kolem tisku zažloutlý rámeček, na horních rozích papíru nalepeny papírové pásky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)