Michal Nesázal

(1963)

  • Michal Nesázal

    (1963)

    Položka č.: 236753

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:17

    litografie, 1997, 34 x 23 cm, sign. PD Nesázal Michal 1997, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)