Pavel Besta

  • Pavel Besta

    Po andělsku

    Položka č.: 235925

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:32

    olej, plátno, 2017, 101 x 75,2 cm, sign. PD Besta 17, dílo autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Jeho malba vzniká velmi subtilními výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití barevnosti, žák …

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 88 000 Kč CZK

  • Pavel Besta

    Asi je jediná

    Položka č.: 236974

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:24

    olej, plátno, 2018, 60 x 80 cm, sign. PD Besta 18, typická práce autora, který studoval na AVU nejdříve restaurátorství u prof. Ballardiniho a posléze přešel do ateliéru malby prof. Smetany, člena Skupiny 42. Asi je jediná, malba vzniklá velmi subtilnímu výtvarnými prostředky, včetně omezeného užití…

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)