Miroslav Houra

(1933-2006)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dopravní parník

    Položka č.: 220316

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:16

    linoryt, 1970, 20,7 x 10,8 cm, sign. DU Houra 70, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 220330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:23

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Čekání

    Položka č.: 220331

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:24

    dřevoryt, 13,2 x 19,2 cm, sign. PD M. Houra, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    V kruhu Ex Libris

    Položka č.: 220332

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:25

    dřevoryt, 1974, 13 x 13 cm, sign. DU M. Houra 74, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodinná idyla

    Položka č.: 220333

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:26

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Cesty

    Položka č.: 233088

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:05

    linoryt, 1985, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD M. Houra 85, č. 2/12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Adam a Eva

    Položka č.: 233089

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:06

    linoryt, 1984, 40,5 x 52,8 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 8/12, DU připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hudci

    Položka č.: 233337

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:13

    dřevoryt, 28,5 x 26,5 cm, sign. PD M. Houra 84, č. 9/20, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Položka č.: 226277

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:05

    linoryt, 1973, 25,5 x 12,3 cm, sign. PD Houra 73, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Rodina

    Položka č.: 243903

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:19

    akvarel, papír, 1980, 29,5 x 42 cm, sign PD M. Houra 80, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)