František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:20

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)