František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Vesničané

    Položka č.: 237753

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:23

    litografie, 4,7 x 8,5 cm, sign. PD F. Emler, 92/100, mírně pomačkaný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 235415

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 20:12

    litografie, 10,4 x 16 cm, sign. PD F. S, č. 55/100 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)