František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Karlův most

    Položka č.: 219184

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 15:07

    litografie, 13,7 x 41,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 22/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 239406

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 25. 12. 2019 11:39

    olej, překližka, 28,2 x 90 cm, sign. PD F. Emler, rám, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)