František Emler

(1912-1992)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 232950

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:10

    litografie, 13 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)