Hana Čápová

žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; věnuje se volné grafice, kresbě, kombinacím obou i drobné grafice, nejraději však kresbě; vystavovala samostatně v letech 1986 - 1996 v Praze, Brně, Olomouci, Poznani, Kostnici Schweinfurtu, Třebíči aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 234261

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:16

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hana Čápová

    Dívka v pruhovných plavkách

    Položka č.: 236424

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 19:08

    akvarel, papír, 20,5 x 13,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)