Radka Kuželová

(1968)

Narozena 29. 8. 1968 ve Vrchlabí. V současné době žije a tvoří v Praze. Její tvorbu ovlivnil v počátcích ak. mal. Nicolai Stanev. Je členkou sdružení Bene, jehož vůdčí osobnost je malíř a grafik Václav Beneditk. Pod jeho vedením se účastní malířských workshopů v přimořských oblastech Evropy a společných výstav. V roce 2012 a 2013 se zúčastnila mezinárodních workshopů v Polsku v oblasti Radomska a Mazurských jezer. Oblíbeným žánrem Radky Kuželové je impresionismus a exprese, v poslední době studovala také hyperrealistickou malbu. Během více než 20 let umělcké tvorby prošla různými tvůrčími obdobími - od klasických zátiší a portrétů přes krajinomalbu dospěla až k vyjádření niterných duševních stavů člověka, plných symboliky, které leze považovat za její osobní poselství světu. Část své tvorby stále věnuje figuralním poloaktům.

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Posvátná jeskyně

    Položka č.: 211324

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 12:35

    enkaustika, 2015, 31 x 21 cm, sign. PD Radusa 2015, rám, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Jezero zrození

    Položka č.: 211325

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 12:40

    enkaustika, 2015, 26 x 37 cm, sign. PD Radusa 2015, rám, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Křišťálová jeskyně

    Položka č.: 211326

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 12:45

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Dimenze

    Položka č.: 211327

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 12:50

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Úplněk

    Položka č.: 211328

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 12:55

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Posvátná hora

    Položka č.: 211329

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:00

    enkaustika, 2015, 26 x 33 cm, sign. PD Radusa 2015, rám, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta V

    Položka č.: 211330

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:05

    olej, plátno, 2015, 45 x 45 cm, sign. LD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta III

    Položka č.: 211331

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:10

    olej, plátno, 2015, 40 x 40 cm, sign. LD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Štěpanická cesta IV

    Položka č.: 211332

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:15

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Jezero vzpomínek

    Položka č.: 211334

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:20

    olej, plátno, 2015, 40 x 50 cm, sign. PD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Džbán v blanketu

    Položka č.: 211335

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:25

    olej, plátno, 2015, 35 x 35 cm, sign. PD Radusa 15, Malířka, grafička, oděvní výtvarnice, interierová designérka, ilustrátorka, herečka a divadelní tanečnice. Žákyně ak. mal. Nikolaje Stanovi, ak. mal. Evy Machové, a ak. mal. Jana Kláta.

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Radka Kuželová

    (1968)

    Jarní probuzení

    Položka č.: 211336

    Plánované ukončení: 27. 06. 2018 13:30