František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postava - strojek

    Položka č.: 235903

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 07. 2019 18:10

    tempera, tužka, papír, 1964, 42 x 29 cm, sign. PD F. Gross 64, rám, nabízená položka představuje ukázku zralé tvorby od člena legendární Skupiny 42. František Gross počátkem 60. let úspěšně navázal na své tvůrčí vzepětí z druhé poloviny 40. let. Zařazení jeho děl z této etapy na řadu mezinárodních p…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 236969

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 18:19

    kvaš, fix, karton, 60. léta, 24 x 31 cm, sign. PD F. Gross, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Položka č.: 236249

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:13

    litografie, 1972, 40 x 30,2 cm, sign. PD F. Gross 72, rám, č. 54/100, vyšlo jako příloha alba K poctě Senefeldera I náklad 100, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)