Berto Monetti

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 221890

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:30

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 221891

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:32

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Milenci v objetí

    Položka č.: 221892

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:34

    lavírovaná kresba tuší, 34,3 x 28,7 cm, sign. PD Monetti, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Svlékající se žena

    Položka č.: 222148

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:42

    tuš, papír, 1986, 29,4 x 20,8 cm, sign. DU Monetti 86, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Žena v klobouku

    Položka č.: 215804

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:04

    kvaš, tuš, tužka, akvarel, papír, 1988, 26,7 x 18 cm, sign. LD Monetti 88

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 218696

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:36

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Odpočívající ženské akty

    Položka č.: 218698

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:38

    tuš, kvaš, papír, 1988, 32,8 x 47,7 cm, sign. PD Monetti 88, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt u věšáku

    Položka č.: 218699

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:40

    lavírovaná kresba tuší, 1978, 49,8 x 35,7 cm, sign. PD Monetti 78

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s dopisem

    Položka č.: 220193

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:46

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 24,8 x 16,6 cm, sign. LD Monetti 82

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)