Berto Monetti

  • Berto Monetti

    Modelka

    Položka č.: 231078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:10

    tuš, uhel, tempera, lak, papír, 1990, 42 x 29,7 cm, sign. PD Monetti 90, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)