Oskar Kokoschka

(1886-1980)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Portrét ženy

    Položka č.: 241567

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:57

    litografie?, 1920, 69,4 x 50 cm, LN značeno na kameni Kokoscha 1920, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Portrét sedící ženy

    Položka č.: 241568

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:58

    litografie?, 66,5 x 49 cm, PD značeno na kameni OK, nalepeno na kartonu, při okrajích poškozený papír