František Hubatka
Tance na přechodu
Položka č.: 281439Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44
olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka
Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)