Jiří Kalousek

(1925-1986)

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Babičce

    Položka č.: 188865

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:22

    akvarel, papír, 27 x 27 cm, sign. DU Kalousek, rám, žák prof. F. Muziky a A. Pelce

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)