Zdeněk Chotěnovský

(1929-1993)

  • Zdeněk Chotěnovský

    (1929-1993)

    Loď a mořská panna

    Položka č.: 228657

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:31

    litografie, 1980, 11,5 x 8,4 cm, sign. PD Zd. Chotěnovský 1980, pasparta, č. 124/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)