Josef Novák

(1902-1987)

  • Josef Novák

    (1902-1987)

    Múzy

    Položka č.: 199567

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2019 12:09

    litografie, 19,5 x 35 cm, sign. PD Josef Novák, č. 26/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)