Petr Fiala

  • Petr Fiala

    Studie koně (zelená varianta)

    Položka č.: 121777

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 14:57

    lept, 1999, 21,6 x 28,7 cm, sign. PD Fiala 1999, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Fiala

    Skalár

    Položka č.: 236100

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2019 16:11

    barevná litografie, 2008, 70 x 50 cm, PD, 9/39

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Kosatec

    Položka č.: 238585

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:04

    akryl, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Podzimní bříza

    Položka č.: 238586

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:05

    akryl, sololit, 2014, 43 x 31 cm, sign. LD Fiala

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Sestry

    Položka č.: 238587

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:06

    akryl, plátno, 24 x 30 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)