František Koudelka

  • František Koudelka

    Úklid

    Položka č.: 237011

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 02. 09. 2019 19:01

    akryl, plátno, 2013, 65 x 65 cm, sign. zezadu Koudelka F., žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)