• Olbram Zoubek

    (1926)

    Eva – Bezová duše

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (185 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:37

    zlacený cínový reliéf, 19,5 x 15,5 cm, značeno O Zoubek, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 4.800 CZK (185 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam s jablkem

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:39

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Anděl

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:41

    zlacený reliéfní tisk, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělíček

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Obejmutí

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:45

    zlacený reliéfní tisk, 14,3 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Jákob

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:47

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Thámár

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:49

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Akt s růží

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:51

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Herečka

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:53

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Děkuji

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:55

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (47 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice levá

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice pravá

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 19:59

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astrologie

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:01

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:03

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Zvěstování

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astronomie

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (62 €)

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (62 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Pokora

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam, Eva a had v ráji

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:11

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:13

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Marie a Josef s ratolestí

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Sblížení

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 03. 2017 20:17

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 176.000 CZK (6.770 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:00

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 176.000 CZK (6.770 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 66.000 CZK (2.539 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:05

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 66.000 CZK (2.539 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (6.924 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:10

    olej, plátno, 74 x 100,5 cm, rám, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 180.000 CZK (6.924 €)

  • Josef Holub

    (1870-1957)

    Nelahozeves u jihovýchodní strany

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.731 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:15

    olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD, rám, Vzadu popsáno autorem, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.731 €)

  • Bohuslav Dvořák

    (1867-1951)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:20

    olej, karton, kolem roku 1935, 38,5 x 52 cm, sign. PD B. Dvořák, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na Akademii výtvarných umění studoval krajinářskou školu prof. J. Mařáka. Oblíbil si přírodu naší země, maloval po celé zemi, nejradši ovšem přírodu Podkrkonoší kolem Nové Paky. Svo…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.500 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Zátoka na Bělé

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.193 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:25

    olej, plátno, 1930, 99 x 133 cm, sign. PD Ant. Hudeček 1930, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1942 konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem,

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.193 €)

  • Stanislav Lolek

    (1873-1936)

    Údolí s řekou

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 39.500 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:30

    olej, plátno, 46 x 56 cm, sign. PD Lolek St., rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Na pražské Akademii výtvarných umění byl žákem prof. Julia Mařáka, Antonína Slavíčka a Rudolfa von Ottenfeld. Typickým námětem jeho obrazů se staly výhledy do krajiny, zvířecí motivy a lesní interiéry…

    Aktuální cena: 39.500 CZK (1.520 €)

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Jihočeský rybník

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 84.000 CZK (3.231 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:35

    olej, plátno, 57 x 94 cm, sign. PD, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Překrásná a malebná ukázka z ruky významného krajináře, který ve svém díle navázal na to nejlepší z české realistické krajinomalby 19. a 1. poloviny 20. Století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii vý…

    Aktuální cena: 84.000 CZK (3.231 €)

  • Josef Ullmann

    (1870-1922)

    Mlékojedy

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 89.000 CZK (3.424 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2017 20:40

    olej, lepenka, 49,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Ullmann 1911, rám, vzadu výstavní razítko Goltzova tvrz,konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, lepenka mírně prohnutá

    Aktuální cena: 89.000 CZK (3.424 €)