Evžen Seyček
(1917-2009)
Návštěva
Položka č.: 1111Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:15
akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Kůň
Položka č.: 1112Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:16
akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Fernandel
Položka č.: 1113Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Rendl
Položka č.: 1114Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18
tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Nesvatba
Položka č.: 1115Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19
tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Skica muže
Položka č.: 1116Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20
tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladimír Menšík
Položka č.: 1117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21
fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Forman
Položka č.: 1118Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Miloš Kopecký
Položka č.: 1119Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23
tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Muž s brýlemi
Položka č.: 1120Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24
tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Vladislav Vančura
Položka č.: 1121Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:25
tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
Položka č.: 1122Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:26
tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Elmar Klos
Položka č.: 1123Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:27
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Otakar Vávra
Položka č.: 1124Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:28
tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Stanislav Látal
Položka č.: 1125Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:29
tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1126Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:30
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Položka č.: 1127Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:31
tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
A.M. Brousil
Položka č.: 1128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:32
tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Viktor Kubal
Položka č.: 1129Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:33
tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Luděk Kopřiva
Položka č.: 1130Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:34
tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Květa Fialová
Položka č.: 1131Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:35
tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ida Rapaičová
Položka č.: 1132Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:36
tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Petra Janů
Položka č.: 1133Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:37
tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jan Pivec
Položka č.: 1134Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:38
tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Saša Rašilov
Položka č.: 1135Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:39
tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Bohuš Záhorský
Položka č.: 1136Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:40
tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Ladislav Pešek
Položka č.: 1137Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:41
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jindřich Plachta
Položka č.: 1138Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:42
tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Buster Keaton (Frigo)
Položka č.: 1139Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:43
tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch
Položka č.: 1140Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:44
uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)