• Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Návštěva

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:15

    akvarel, tuš, papír, 19, 5 x 17, 8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Kůň

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:16

    akvarel, tuš, papír, 29, 9 x 20, 8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Fernandel

    Položka č.: 1113

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:17

    tuš, fix, papír, 16,2 x 9,5 cm, mongr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Rendl

    Položka č.: 1114

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:18

    tuš, papír, 16 x 14 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Nesvatba

    Položka č.: 1115

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:19

    tuš, papír, 14,2 x 13 cm, mongr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Skica muže

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:20

    tužka, papír, 20,8 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladimír Menšík

    Položka č.: 1117

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:21

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Forman

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:22

    fix, papír, 19,7 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Miloš Kopecký

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:23

    tužka, papír, 19,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Muž s brýlemi

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:24

    tužka, papír, 21 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Vladislav Vančura

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:25

    tužka, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jindřich Plachta

    Položka č.: 1122

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:26

    tuš, papír, 18 x 14 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Elmar Klos

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:27

    tuš, lavírovaná tuš, papír, 24 x 16,5 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Otakar Vávra

    Položka č.: 1124

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:28

    tuš, papír, 22,2 x 16,5 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Stanislav Látal

    Položka č.: 1125

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:29

    tuš, papír, 21 x 14,8 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    A.M. Brousil

    Položka č.: 1126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:30

    tuš, papír, 24 x 16,6 cm, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Do recitalu Hany Hegerové humorem i satirou zasahuje Miroslav Horníček v pražském divadle Semafor

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:31

    tuš, akvarel, papír, 24 x 16 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    A.M. Brousil

    Položka č.: 1128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:32

    tuš, papír, 16,6 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Viktor Kubal

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:33

    tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Luděk Kopřiva

    Položka č.: 1130

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:34

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Květa Fialová

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:35

    tuš, papír, 21 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ida Rapaičová

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:36

    tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Petra Janů

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:37

    tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jan Pivec

    Položka č.: 1134

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:38

    tuš, papír, 21,2 x 14,9 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Saša Rašilov

    Položka č.: 1135

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:39

    tuš, papír, 18,3 x 15 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Záhorský

    Položka č.: 1136

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:40

    tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ladislav Pešek

    Položka č.: 1137

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:41

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD ES, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Jindřich Plachta

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:42

    tuš, akvarel, papír, 29,8 x 21,1 cm, mongr. PU ES, k článku Zbyňka Vavřína, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Buster Keaton (Frigo)

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:43

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    František smolík ve filmu ,,Jiný vzduch

    Položka č.: 1140

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 12:44

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook